Ker so nam četrtošolci in petošolci 2. 10. 2023 ušli v Žusterno, smo poskrbeli tudi za naše mlajše učence. V tednu otroka so tako uživali v različnih dejavnostih in so se imeli super.
V ponedeljek so na šolskem igrišču izvajali športni program Zlati sonček.

V torek so odšli v gozd, kjer so spoznavali rastline in živali, nato pa so v razredu izvajali razne aktivnosti, ki so vsebovale gozdno tematiko.

V sredo so spoznali vrste prometa in varnost v prometu. Izdelovali so prevozna sredstva iz škatlic. Obiskali so nas tudi policisti.

V četrtek smo se skupaj z otroki iz vrtca povzpeli na Ostrež. Ker smo imeli lepo vreme, je bil naš pohod res lep dogodek.

V petek pa nas je s svojim prihodom razveselil pravi čarodej. Ogledali smo si čarovniške trike in uživali v zanimivi predstavi. Nekateri so se celo preizkusili v vlogi čarovnika. 🤩