Povezava do oddaje TUKAJ

Oddaja Hudo!športni z Markusom Aufličem dostopna TUKAJ

Oddaja Radijski ringaraja o spanju in počitku s tretješolci dostopna TUKAJ

Oddaja Hudo!športni z Nikom Podrenkom dostopna TUKAJ

Oddaja Hudo!športni z Ruo Jonašem Kvapilom dostopna TUKAJ

Prispevek NOVINARSKIH DELAVNIC je dostopen TUKAJ

Vabljeni, da to soboto (16. 3. 2024) preživite v družbi mladih iz OŠ Litija na radiu Prvi.

Najmlajši, tretješolci, so posneli prispevek za oddajo Radijski ringaraja, ki bo na sporedu od 8.05 do 9.00.

Učenci izbirnega predmeta šolsko novinarstvo bodo V ŽIVO gosti mladinske radijske oddaje Hudo! od 9.05 do 10.15.

Spremljajte pa tudi rubriki Hudo!športni in Kulturomat. Predstavili se bodo trije naši mladi obetavni športniki (Markus Auflič, Rua Jonaš Kvapil in Nik Podrenk) in učenki, ki razvijata svoj talent na likovnem področju (Iza Jurič in Anika Skubic).

V soboto, 30. 3. 2024, bodo učenci 3. B pojasnili razliko med žabo in hrastačo v rubriki Zakajček,  oddaja Radijski ringaraja, na sporedu od 8.05 do 9.00.

VABLJENI K POSLUŠANJU!

Po oddaji v živo bomo dodali tudi spletno povezavo do posnetkov.