Skoči na glavno vsebino

Državno prvenstvo osnovnih in srednjih šol v judu v Kopru, ki se je odvijalo v sredo, 17.4.2024 je bilo prizorišče vznesenih borb, strastnih dvobojev in velikih dosežkov za številne mlade judoiste. Med njimi sta se sijajno izkazala tudi predstavnika Osnovne šole Litija, ki sta s ponosom in predanostjo nosila barve svoje šole in matičnega kluba – Judo kluba Litija.

Jorik Manu Kvapil je s svojimi izjemnimi spretnostmi in trdim delom osvojil drugo mesto v svoji kategoriji, kar je izjemen dosežek in vir ponosa za celotno šolo. Ob njem je tudi Rua Jonaš Kvapil pokazal svoj talent in vztrajnost ter se uvrstil na peto mesto, kar je prav tako spoštovanja vreden dosežek.

S svojim navdihujočim nastopom sta oba člana Judo kluba Litija dokazala, da je trdo delo in predanost ključ do uspeha. Oba judoista iz Litije si zaslužita iskrene čestitke za svoje izjemne dosežke in navdihujočo predstavo na prvenstvu.