Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši!

 

Šolsko leto 2020/2021 se izteka. Skupaj z Vašimi otroki, našimi učenci, smo ga ustvarjali. Zahvaljujemo se Vam za uspešno sodelovanje in Vam vsem skupaj želimo prijeten oddih, v jeseni pa srečen začetek novega šolskega leta.

Prosimo vas, da izpolnite vprašalnik, s katerim želimo zvedeti Vaše mnenje o naši šoli, o našem odnosu do učencev in Vas staršev, kakovosti učenja in poučevanja ter organizaciji dela in zagotavljanju varnosti. Vprašalnik je iz publikacije za ravnatelje Zadovoljstvo staršev kot kazalnik kakovosti šole. Vaši odgovori nam bodo v pomoč, da bo šola še bolj prijetna in kvalitetna. Vprašalniku so dodana vprašanja, ki se nanašajo na delo na daljavo.

Anketni vprašalnik je anonimen. Dostopen je na spletni strani https://www.1ka.si/a/286774

Aktiven bo do konca junija 2021.

 

Hvala in lepe počitnice!

Dostopnost