Skoči na glavno vsebino

Pozdravljeni, učenci Posebnega programa vzgoje in izobraževanja, 6. stopnja smo se skupaj z učiteljicama Sandro Rihter in Polono Baš Jere odločili izpeljati zbiralno akcijo za Zavetišče za zapuščene živali Horjul. Veseli bi bili, če bi z donacijami pomagali tudi vi. V zavetišču potrebujejo odslužene brisače, rjuhe, prevleke, odeje, pa tudi čistila, plenične podloge, pripomočke za higieno živali… Ker živali k njim večkrat pridejo v slabem stanju, potrebujejo tudi kvalitetno oskrbo. Zato prosijo, da se v primeru donacije hrane raje odločite za manjšo količino kvalitetnejše hrane.
Kakršne koli pomoči in prispevka bomo zelo veseli. Vse dobljeno bomo dostavili v zavetišče.
Zbiralna akcija bo potekala v tednu od 27.2.-3.3.2023
Prinešeno lahko vsako jutro odložite na zbirno mesto v jedilnici. Po potrebi pridemo po donacije tudi v razred.

Najlepša hvala, ker pomagate.

Učenci Žiga, Neja, Tina, Nina, Luka, Marcel
s Sandro Rihter in Polono Baš Jere

Spletni povezavi do predstavitvenega videa in Zavetišča Horjul. Vabljeni k ogledu.

https://www.zavetisce-horjul.net/

https://video.arnes.si/watch/k3m7pny8xy3h

Zavetišče Horjul 

 

Dostopnost