Skoči na glavno vsebino

Naš dan se je začel z jutranjim sprehodom po naselju, kjer bivamo ta teden. Da bi se pred smučanjem dodobra zbudili, smo po zajtrku malo utrdili svoje znanje matematike, po učni uri pa smo se preoblekli v smučarsko opravo, se razdelili po skupinah in odšli na smučišče. Smučarski začetniki so se učili osnov smučanja, najboljši dve skupini pa sta že zjutraj uspešno prevozili rdečo progo.

Po dopoldanski smuki smo si v hotelu privoščili kosilo, nato pa hitro oddrveli nazaj na smučišče. Vso to smučanje nas je kar zmatralo, zato smo po popoldanski malici odšli na kratek počitek v svoje sobe. Pred večerjo smo se pripravili na predstavitve sob, po večerji pa smo se vsi skupaj malo podružili, zapeli ob kitari in se nasmejali predstavitvam, ki so jih pripravile sobe. Izmučeni od pestrega dne smo nato hitro zaspali.

 

 

Dostopnost